Проведено третє заняття спецкурсу для учителів 1-2-х класів НУШ
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/10/73076356_539754923502539_8580356316713713664_n.jpg)
26.10.2019 на базі Краснокутської гімназії тренером-педагогом Келебердою В.В., учителем початкових класів Качалівської ЗОШ l-lll ступенів, було проведено третє заняття спецкурсу для учителів 1-2-х класів НУШ за темою«Формування наскрізних умінь у процесі дослідницько-пошукової діяльності у молодших школярів на уроках інтегрованого курсу «Я досліджую світ».